Ankara'da Mücadele Devam Ediyor

Ankara Simiti

Admin
Yetkili Kişi
#1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ’NDEN KARLA MÜCADELE DENETİMİ…


-TUZCUOĞLU:


ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK 7 GÜN VE 24 SAAT ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

-“ANKARA MERKEZDE, 110 KAR TEMİZLEME ARACI İLE 238 EKİP KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

-“BARAJ HAVZALARINDAKİ KAR KALINLIĞI 50 SANTİM OLDU”


Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Refik Tuzcuoğlu, Fen Daire İşleri Daire Başkanlığı Afet Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi aldı. Tuzcuoğlu, karla mücadele ekiplerinin Ankara Bulvarı’ndaki çalışmalarını da yerinde inceledi.

Güvercinlik Tesisleri’ndeki merkezi ziyaretinde Genel Sekreter Tuzcuoğlu’na, Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Başkent genelinde gerçekleştirilen karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi verdi.

DNR_6145.JPG


“7/24 ANKARALILARA HİZMET EDİYORUZ”

Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, 7 gün ve 24 saat esasına göre sahada hizmet verdiğini ifade eden Tuzcuoğlu, yoğun kar yağışına rağmen ekiplerin ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü söyledi.

Fen İşleri Acil Koordinasyon Merkezi’nden Ankara’nın 160 noktasını takip ettiklerini belirten Tuzcuoğlu, şunları söyledi:

“Bütün kavşakları, bütün kritik noktaları, kar ve yağmurla ilgili süreçleri buradan takip ediyor ve anında müdahalede bulunuyoruz. Şuan itibariyle saha da ekiplerimiz çalışmalarını aksatmadan yürütüyor. Ankara merkezde 110 kar temizleme aracı ve 238 ekibimizle sahadayız.”
 
Son düzenleme:
Yukarı