Ankara’da Yılbaşı Güvenlik Önlemleri Alındı

ALO 153 Mavi Masa

Büyükşehir Belediyesi, Başkentlilerin yeni yıla huzur ve güven içinde girmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı.

Büyükşehir Belediyesi, 7/24 çalışan birimlerini takviyelerle güçlendirerek, vatandaşların hiçbir sorun yaşamaması amacıyla çalışmalarına aralıksız devam edecek. EGO otobüsleri, metro ve Ankaray  sefer saatlerinde ise değişikliğe gidilmedi.

         Hafta boyunca gıda malzemeleri satan işyerlerini denetleyen Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, takviye ekiplerle denetimlerini sürdürmeye devam edecek.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı yetkilileri, yollarda buzlanma ve kar yağışına karşı, yolların açık olması için önlemlerini artıracağını açıklarken, İtfaiye Daire Başkanlığı, Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ve ASKİ ekipleri, vatandaşların huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için gece boyunca görev başında olacak.

ALO 153 Mavi Masa Birimi de yılbaşı gecesi sabaha kadar vatandaşların Belediye hizmetlerine ilişkin her türlü şikayet ve taleplerini değerlendirerek, çözümü için ilgili birimlere aktaracak. Yılbaşı gecesi ortaya çıkabilecek olumsuzluklarda, vatandaşlar, tüm birimler için ALO 153 Mavi Masa hattını arayabilecek.

mavi-masa
ALO 153 Mavi Masa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here