Ana Sayfa Etimesgut Etimesgut Haberleri Ankara’da Trabzon Günleri

Ankara’da Trabzon Günleri

Trabzon Günleri

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Trabzon Günleri”nin açılışına katıldı.

 
Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Trabzon Günleri’nin açılışına, Başkan Gökçek’in yanı sıra TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Valisi Ercan Topaca, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Kulubü Başkanı Muharrem Usta, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, dernek ve vakıf yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 
Açılış töreni, Jandarma Genel Komutanlığı Bandosu eşliğinde gerçekleştirilen saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Trabzon’un özelliklerini vurgulayarak ilçeleriyle birlikte anlattığı kısa tanıtım filmi katılımcılar tarafından coşkuyla karşılandı.

 

BAŞKAN GÖKÇEK’E, OFSPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ

 
Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Trabzon’un kültürünü, sanatını, sportif faaliyetlerini ve ürettiği değerleri tanıtan stantları ziyaret ederek, bilgi aldı. Of Belediyesi’nin standında, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun davetini kırmayan ve bir süre dinlenen Başkan Gökçek’e, Ofspor Kulübü forması hediye edildi. Başkan Gökçek, Of Belediyesi’nce açılan deftere de duygu ve düşüncelerini yazdı.

 
Stantları tek tek ziyaret eden Başkan Gökçek’e, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Başkan Gökçek, katılımcıların taleplerini de kırmayarak, fotoğraf çektirdi.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here